Lokalna Grupa Działania "Ziemia Przemyska" - PROPOZYCJA ZMIANY LOKALNYCH KRYTERIÓW WYBORU OPERACJI

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Logowanie

Zmień język

WZC 03.10.2016

W związku z propozycją zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji Zarząd Lokalnej Grupy Działania "ZIEMIA PRZEMYSKA" zaprasza na spotkanie robocze w dniu 13 września 2017 roku (środa) o godz. 15.30 w biurze LGD (Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl, pokój nr 25).

Prosimy o przygotowanie propozycji zmian wraz z uzasadnieniem w zakresie konsultowanych kryteriów dotyczących zarówno podejmowania i rozwoju działalności, jak i poprawy estetyki wiejskiej. Propozycje mogą dotyczyć zarówno doprecyzowania lub zmiany punktacji aktualnych kryteriów albo dodania nowych pozycji.

Wszystkie przedstawione przez Państwa wnioski zostaną poddane dyskusji na najbliższym spotkaniu w celu przygotowania projektu zmian z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów. Efektem prac grupy roboczej będzie projekt zmiany kryteriów, który kolejno zostanie poddany konsultacjom społecznym.

Propozycje na załączonym FORMULARZU prosimy: przynieść na najbliższe spotkanie robocze, przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dostarczyć osobiście do biura LGD w terminie do 13 września 2017 roku do godziny 12.00.