foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ikona warsztat

SZKOLENIE DLA BENEFICJENTÓW I POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW W ZWIĄZKU Z OGŁOSZENIEM NABORU WNIOSKÓW NR 6/2018

W związku z ogłoszeniem przez Lokalną Grupę Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” naboru wniosków nr 6/2018 w zakresie Zachowania dziedzictwa lokalnego realizującego przedsięwzięcie pn.: „Wsparcie dla podmiotów kultywujących lokalne zwyczaje, tradycje i obrzędy” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Lokalna Grupa Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, związków wyznaniowych oraz wszystkich zainteresowanych na szkolenie dla potencjalnych beneficjentów i beneficjentów, które odbędzie się dnia 25 czerwca 2018 roku (poniedziałek) godz. 09.00 – 13.00  w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Przemyślu (pok. Nr 62).

Tematem szkolenia będą praktyczne aspekty wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach ogłoszonego naboru wniosków (Formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami oraz dokumentacja LGD).

OBOWIĄZUJE REJESTRACJA – Prosimy o zgłoszenie swojego udziału DO DWÓCH OSÓB Z JEDNEJ ORGANIZACJI (poprzez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego) i przesłanie go e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub dostarczenie osobiście do biura LGD do dnia 22 czerwca 2018 r. do godz. 14.30. Osoby niezarejestrowane lub których zgłoszenia wpłynął po terminie nie będą mogły brać udziału w szkoleniu!

                                          ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE                FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY