Lokalna Grupa Działania "Ziemia Przemyska" - Spotkanie informacyjno - konsultacyjne w związku z naborem wniosków nr 7/2018 w zakresie "Rozwoju ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej"

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Logowanie

Zmień język

ikona warsztat

SPOTKANIE INFORMACYJNO - KONSULTACYJNE

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZENIEM NABORU WNIOSKÓW

NR 7/2018

W związku z ogłoszeniem przez Lokalną Grupę Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” naboru wniosków nr 7/2018 w zakresie „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej” organizowany w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 Lokalna Grupa Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” zaprasza: przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, związków wyznaniowych oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjno – informacyjne, które odbędzie dnia 10 sierpnia 2018 r. (piątek) w Sali Narad budynku Starostwa Powiatowego w Przemyślu (II piętro, pokój nr 107) w godzinach 9.00 – 11.00.

Tematem spotkania będą zasady przyznawania pomocy finansowej oraz wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach ogłoszonego naboru wniosków.

UWAGA!!! OBOWIĄZUJE REJESTRACJA! Prosimy o przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie osobiście do biura LGD. Osoby niezarejestrowane oraz których zgłoszenia dotarły po terminie nie będą mogły brać udziału w spotkaniu. Termin przyjmowania zgłoszeń: 9 sierpnia 2018 r. godz. 14.00. Limit: maksymalnie po 2 osoby z jednej organizacji.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE                    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY