foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Logowanie

Zmień język

Licznik odwiedzin

131253

Aktualna data

ikona warsztat

Obowiązek wypełnienia Ankiety Monitorującej

przez Beneficjentów działań realizowanych w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zgodnie z umową o dofinansowanie podpisaną z Zarządem Województwa Podkarpackiego na realizację projektu, który uzyskał dofinansowanie za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA”, beneficjent zobowiązany jest do przekazywania LGD informacji niezbędnych do monitorowania wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR).

Ankietę monitorującą należy wypełnić na podstawie danych z wniosku o przyznanie pomocy, umowy o przyznaniu pomocy oraz wniosku o płatność (uwzględniając ewentualne uzupełnienia dokonane na wezwanie instytucji wdrażającej – Samorządu Województwa).

Wypełnioną ankietę, podpisaną przez osoby upoważnione należy dostarczyć w wersji papierowej do biura LGD „ZIEMIA PRZEMYSKA” (Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl, I piętro, pokój 25) w terminie 30 dni od dnia otrzymania płatności ostatecznej.

 

Ankieta do pobrania:             wersja WORD            wersja PDF

Prosimy również o dostarczenie (przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nagranie na płytkę CD/DVD):

  • min. 5 zdjęć potwierdzających realizację operacji (np. zdjęcia przed, w trakcie i po realizacji operacji lub zdjęcia zakupionego sprzętu / wyremontowanego czy wyposażonego obiektu, itp.),
  • min. 2 zdjęcia przedstawiające miejsce zamieszczenia informacji o źródłach finansowania operacji - zgodnie z Księgą Wizualizacji znaku PROW 2014-2020.

Uzyskane informacje oraz materiały pozwolą nam na bieżące monitorowanie LSR, a także promowanie zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej oraz w materiałach informacyjno – promocyjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem LGD – te. 16 676 02 57, 691 079 944, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..