foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

logotypy

ikona warsztat

W związku z ogłoszeniem przez Lokalną Grupę Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” naboru wniosków nr 7/2018 w zakresie „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej” ogłaszanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Lokalna Grupa Działania „ZIEMIA PRZEMYSKA” zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, związków wyznaniowych oraz wszystkich zainteresowanych na szkolenie dla beneficjentów i  potencjalnych beneficjentów, które odbędzie się 14.08.2018 r. (wtorek) o godzinie 9:00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Przemyślu (pok. 107).

Tematem szkolenia będą praktyczne aspekty wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach ogłoszonego naboru wniosków (Formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami oraz dokumentacja LGD).

UWAGA! OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

Prosimy o przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie osobiście do biura LGD.

Osoby niezarejestrowane oraz których zgłoszenia dotarły po terminie nie będą mogły brać udziału w spotkaniu. Termin przyjmowania zgłoszeń: 13 sierpnia 2018 r. godz. 14.00. (maksymalnie po 2 osoby z jednej organizacji)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY